Kontakt


KURSBOKNING/VÄXEL

Tel: 031-799 78 50
Tel: 08-557 614 20
Telefontid: 06.45 - 16.00, lunchstängt 11.30-12.00
Boka via mail info@ulja.se

Går även att boka kurs via vår hemsida dygnet runt.

Huvudkontor

Katrinerovägen 2A
417 05 GÖTEBORG

Vid akuta ärenden utanför kontorstid ber vi er ringa 0303-24 85 92

Vi jobbar på ULJA

Anders Jacklin

Ägare/Lärare

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 51
anders@ulja.se

Andrea Lundén

Ekonomi/HR

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 54
andrea@ulja.se

Maria Bergqvist

Planering/inköp

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 52
maria@ulja.se

Amanda Insulan

IT-Projekt/Marknadsföring

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 53
amanda@ulja.se

Jessica Nyström

Bokning/Växel

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 55
jessica@ulja.se

Mikaela Holmberg

Bokning/Växel

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 56
mikaela.holmberg@ulja.se

Mikael Vaihela

Verksamhetsledare/Säljansvarig

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 57
mikael@ulja.se

Magnus Stenmo

Lärare/Säljare

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 58
magnus.stenmo@ulja.se

ulja ab
Ulja AB

Katrinerovägen 2A, 417 05 GÖTEBORG

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng