Kontakt


KURSBOKNING/VÄXEL

Tel: 031-799 78 50
Tel: 08-557 614 20
Telefontid: 06.45 - 16.00, lunchstängt 11.30-12.00
Boka via mail info@ulja.se

Går även att boka kurs via vår hemsida dygnet runt.

Huvudkontor

Katrinerovägen 2A
417 49 GÖTEBORG

Vid akuta ärenden utanför kontorstid ring Anders hemnummer 0303-24 85 92

Vi jobbar på ULJA

Anders Jacklin

Ägare/Lärare
Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 51
anders@ulja.se

Jonas Nilsson

VD

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 53
jonas@ulja.se

Andrea Lundén

Ekonomi/HR

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 54
andrea@ulja.se

Maria Bergqvist

Planering/inköp

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 52
maria@ulja.se

Amanda Insulan

Bokning/Växel

Föräldraledig tom 2020

Jessica Nyström

Bokning/Växel

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 55
jessica@ulja.se

Mikael Madsen Vaihela

Verksamhetsledare

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 57
mikael@ulja.se

ulja ab
Ulja AB

Katrinerovägen 2A, 417 49 GÖTEBORG

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng