Kontakt


KURSBOKNING/VÄXEL

Tel: 031-799 78 50
Tel: 08-557 614 20
Telefontid: 06.45 - 16.00, lunchstängt 11.30-12.00
Boka via mail info@ulja.se

Går även att boka kurs via vår hemsida dygnet runt.

Huvudkontor

Katrinerovägen 2A
417 49 GÖTEBORG

Vid akuta ärenden utanför kontorstid ring Anders hemnummer 0303-24 85 92

Vi jobbar på ULJA

Anders Jacklin

Ägare/Lärare
Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 51
anders@ulja.se

Jonas Nilsson

VD

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 53
jonas@ulja.se

Andrea Lundén

Ekonomi

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 54
andrea@ulja.se

Maria Bergqvist

Planering/inköp

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 52
maria@ulja.se

Amanda Insulan

Bokning/Växel

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 56
amanda@ulja.se

Jessica Nyström

Bokning/Växel

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 55
jessica@ulja.se

Mikael Madsen Vaihela

Samordning Lärare

Tel vx 031-799 78 50
Tel dir 031-799 78 57
mikael@ulja.se

ulja ab
Ulja AB

Katrinerovägen 2A, 417 49 GÖTEBORG